Приймати: по 2-3 краплі 2 рази на день.
Ключові симптоми: Нерішучий, коливний.Різкі зміни настрою і думок
Представляє принцип внутрішньої рівноваги і рішучості.
У негативному стані коливаються між двома крайнощами.
Той, хто бачив коника, стрибаючого без видимої мети з боку в бік під впливом найменшого руху його оточення, може відчути, що відчуває персона в негативному стані Scleranthus. Імпульс ззовні достатній, щоб змусити його реагувати в одному напрямку і негайно ж – у протилежному.
Сьогодні знаходять нових сусідів чарівними і готові їм запропонувати дружбу назавжди, але назавтра знаходять їх такими нудними, що виникає бажання грюкнути дверима у них перед носом.
Це випадок персони, яка напередодні зобов'язалася придбати будинок для літнього відпочинку з друзями і на наступний день вранці запитує себе, чи не зійшла вона з розуму. Вона намагається все анулювати, але під час дискусії вона обіцяє подумати ще раз. Це відбувається кілька разів, і друзі вже знайшли іншого партнера.
У негативному стані Scleranthus – як ваги в постійному русі і переходять з однієї крайності в іншу: божевілля від радості і смуток, готовий померти; надактивний і апатичний, весь вогонь і полум'я сьогодні, повністю втратив інтерес завтра. Це постійна зміна настрою і думки дає персонам типу Scleranthus нерішучу і малонадежную зовнішність.
Типовий випадок – дівчина, яка не може зробити вибір між двома претендентами. У компанії спокійного чиновника вона знайде безпека. Але коли вона виходить із інженером, який збирається емігрувати до Австралії, вона запитує себе, що вона робить у Європі. Тим не менш, коли вона залишається одна, вона коливається в нерішучості між двома можливостями. Незважаючи на сумніви, вона не звертається за порадою ні до батьків, ні до друзів, в протилежність Cerato. Scleranthus шукає рішення сам, не важливо, скільки часу йому знадобиться.
Chancellor з центру Баха в Англії цитує випадок полковника, який три місяці сумнівався, перш ніж дати себе лікувати.
Стан внутрішньої нерішучість проявляється іноді також зовні в жестах безладних, нервозності. Роблять багато зайвих рухів. Деякі жінки Scleranthus змінюють одяг кілька разів на дню, згідно настрою моменту.
Пацієнти Scleranthus дратують своїх лікарів, так як їх симптоми переміщуються з однієї точки до іншої. Терапевт не вирішується їх приймати всерйоз.
Недолік внутрішнього рівноваги проявляється на тілесному плані: порушення рівноваги, погане самопочуття у транспорті, проблема внутрішнього вуха. Скачки настрою висловлюють також крайні психологічні зміни: запор/діарея, жар/гіпотермія, відсутність апетиту/величезний апетит; тому Scleranthus може бути корисний в період вагітності.
Деякі практики вважають, що тенденція до негативного стану Scleranthus формується у два-три перші години появи на світ, коли хаотичне оточення посилає занадто багато вражень відразу. Можна порівняти цей стан з лупою, яка була експонована звукових вібрацій дуже сильним, які виробили в ній багато тріщин і тепер заважають фокусувати світло. Тієї ж манерою, персона в негативному стані Scleranthus нездатна впорядкувати свої думки і імпульси, згрупувати їх і прийняти рішення ясне і чітке. Її енергія подорожує без мети і іноді між кількома полюсами свідомості.
Помилка в стані Scleranthus – не дати собою керувати Вищого Я. Персональність не «підключена» на цілі, запропоновані душею, яка одна могла б дати визначеність, силу і напрям, в якому потрібно слідувати. Поки вона не вирішила беззастережно йти по шляху душі, вона потрапляє під вплив сил самих різних, дуалістичних, і залучена то одним полюсом, то протилежним йому. У цьому процесі вона втрачає багато енергії і часу, і її еволюція заблокована.
Потрібно все використовувати, щоб знайти ментально і фізично рівновагу і власний внутрішній ритм. Перший крок – дуже конкретно візувати золоту середину замість того, щоб занурюватися дуже глибоко в крайні позитивні або негативні експерименти. Треба взяти за модель танцюриста на канаті, який починає тим, що шукає власну рівновагу, перш ніж кинутися – тверда нога і концентрований погляд – прямо перед собою.
Велика внутрішня сила характеризує людину в позитивному стані Scleranthus. З точністю фунамбулы вона приймає хороше рішення в потрібний момент. І, як підготовлені акробати, персона в позитивному стані Scleranthus може інтегрувати все більше можливостей в житті, не втрачаючи рівноваги. Завдяки мірою, точності і твердості, вони створюють позитивний ефект, заспокоюючи знервованих персон у своєму оточенні.
Ключові симптоми:
- Нерішучий, коливний.
- Різкі зміни настрою і думок
Симптоми в стані блокування:
- Невпевненість через відсутність внутрішнього спокою.
- Постійно коливаються між двома можливостями.
- Екстремальні стрибки настрою: буйна радість в одну мить – смертельна туга – у наступне за ним.
- Поглинають багато зовнішніх імпульсів і на ментальному плані «кидаються» в різні боки.
- Унаслідок мінливості справляють враження малонадійних персон.
- Брак почуття міри і внутрішньої рівноваги: нервові напади.
- Відсутність концентрації: у дискусії стрибають від одного сюжету до іншого (від однієї теми до іншої).
- Нерішучість веде до великої втрати часу так само, як корисних можливостей як у сфері особистих взаємин, так і в професійній діяльності.
- У разі професійного конфлікту не радяться з іншим. Намагаються швидше самостійно знайти рішення.
- Жести нервові, переривчасті.
- Іноді соматичні симптоми нестачі енергетичного рівноваги такі як:
- надактивність, за якою слід глибока апатія,
- раптові гіпер-і –гіпотермія,
- блукаючі болю
- різні порушення рівноваги,
- «морська» хвороба в транспорті,
- чергування булемії (обжерливості) і повної відсутності апетиту,
- то запор, то діарея,
- нудота під час вагітності.
Потенціал після трансформації:
- Концентрація, стан впевненості у прийнятті рішень.
- У всіх обставинах зберігає внутрішню рівновагу.
- Гнучкість; легко адаптується до обставин; можна скористатися великими можливостями життя.
- З упевненістю канатохідця постійно приймає правильне рішення.
- Своєю присутністю надає заспокійливий вплив на інших.
Рекомендації в стані Scleranthus
- Нічого не перебільшувати, виключити надмірності, замість того, щоб «робити розумові зигзаги», передбачити плавне просування (поступально-дослідне).
- Робити дихальні вправи, що дозволяють центрувати події (речі) і давати їм протікати плавно.
- Практикувати види спорту, що вимагають рівноваги і точності: ролери, катання на ковзанах по льоду, жонглювання предметами.
Девізи для позитивних думок
- «Я знаходжу внутрішній ритм».
- «У центрі мене самого я знаходжу очевидне рішення».
- «Я йду по золотій середині».
- «Я з'єднаний з моїм Вищим Я»
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Вага | 10 г |
Кількість в упаковці | 1 |
Форма випуску | Рідина |
- Ціна: 145 ₴