Кошик
2678 відгуків
Срок выполнения заказа - от 2 минут до 5 дней.     
Качественные товары для здоровья и долголетия от интернет-магазина "Жива-Аптека"
+380 (68) 416-67-22
+380 (44) 331-18-82

Йодіс-концентрат

Йододефіцит - це не тимчасове явище, яке можна пережити або ліквідувати. Це реальна загроза всьому людству, яка з кожним поколінням все більше посилюється. Зупинити цей процес, на жаль, неможливо, так як природний стан нашої планети вже ніколи не буде первозданним. Але захистити організм людини від захворювань, пов'язаних з нестачею йоду цілком реально і вкрай необхідно...

Саме цю задачу ставить перед собою Споживче Товариство "Йодіс-К": дати можливість кожній людині бути захищеним від захворювань, пов'язаних з нестачею йоду в організмі.

ЗА "Йодіс-К" засноване в 2004 році (р. Київ, Україна) і діє в рамках Міжнародної програми "Вирішення проблеми йододефіциту".

З метою захисту та запобігання впливу на організм йододефіцитних наслідків, кожній людині пропонується регулярне споживання доступного, профілактичного продукту «Йодіс-концентрат».

«Йодіс-концентрат» розроблений українськими вченими під керівництвом професора, академіка Української Технологічної Академії Мельниченка Василя Миколайовича.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner