Наш сайт www.natur-oil.com.ua
www.natur-oil.nethouse.ru
Купуючи наш продукт – Ви отримуєте найсвіжіше, ароматне, «живе», свежевыдавленное рослинне масло без посередників безпосередньо з виробничого цеху.
Наша компанія на youtube https://www.youtube.com/watch?v=ze5slNsqdtw
Нерафінована олія насіння амаранту.
Олія амаранту з високо активним скваленом (4,5)
Склад:Містить високоякісний рослинний білок!
- Вітаміни А, D, Е, K, F, стероїдні рослинні гормони, токофероли і токотрієноли, фосфоліпіди, фосфатидилхолін (лецитин).
- Поліненасичені жирні кислоти (до 77%): лінолева (до 50%), пальмітинова, стеаринова, олеїнова, ліноленова (Омега-3 – 1%), арахідонова. Їх вміст у ліпідах амаранту до 77%, причому 50% становить лінолева кислота.
- Амінокислоти: замінні (аспарагінова кислота, аденін, гуанін, аланін, аргенин, глутамінова кислота, гістамін, пролін, серин, серотонін, орнітин, пантетоновая кислота), незамінні амінокислоти (тирозин, цистин, валін, гістидин, ізолейцин, лізин, метіонін, лейцин, фенілаланін, триптофан, треонін і ін), похідні замінних амінокислот (пуринові основи, креатин, гістамін, піруват, тіазол).
- Мікро - та мікроелементи (залізо, магній, калій, натрій, фосфор, йод, кальцій).
Корисні властивості:
У 100 г білка амаранту міститься 6,2 г лізину – незамінної амінокислоти, якої немає в такій кількості в інших рослин. При нестачі лізину їжа просто не засвоюється і білок "проходить" організм транзитом. Ставлення лейцину до лизину в протеїні насіння амаранту наближається до одиниці, тобто білок амаранту за даним показником відповідає ідеального протеїну. А за вмістом незамінних амінокислот — треоніна, фенілаланіну, тирозину і триптофану структура амаранту прирівнюється до білка жіночого молока.
Амарантова олія є єдиним доступним джерелом сквалену – речовини, яка в поєднанні з мікроелементами, вітамінами С, D, групи В і вітаміном Е (токофероли і токотрієноли), поліненасиченими жирними кислотами і каротиноїдами регулює ліпідний обмін, має виражену антиоксидантну, протизапальну, аналгезуючу дії, стимулює грануляцію та епітелізацію тканин, бере участь в процесах клітинної проліферації.
Сквален є центральним з'єднанням при синтезі стероїдів і трітерпенов, в т. ч. гормонів і вітаміну D і володіє унікальною здатністю вивільняти кисень з води і насичувати тканини і органи необхідною кількістю кисню. Кисень сприяє більш інтенсивної переробки поживних речовин, недолік яких є причиною виникнення і розвитку різних захворювань. Дефіцит кисню і руйнування клітини, викликане надлишком оксидантів, є основною причиною виникнення і поширення пухлин. Тому фахівці вважають сквален потужним антипухлинним фактором.
Сквален також є незамінним компонентом клітинних мембран і присутній у всіх клітинах організму. Це один з головних захисників клітини. Молекули сквалену зв'язують і знешкоджують токсичні речовини, вільні радикали, канцерогени та інші шкідливі сполуки, які можуть руйнувати клітинну мембрану і проникати всередину клітини. Саме з цими властивостями пов'язана виражена протипухлинна активність сквалену щодо пухлин шкіри, кишечника і грудей. Сквален також захищає епітеліальні клітини шкіри від ультрафіолетового випромінювання, радіації, низьких і високих температур, а також запальних процесів. Він ефективно захищає від пошкоджень і внутрішні епітеліальні покрови, такі як слизова оболонка шлунка і кишечника.
Токотрієноли забезпечують значне зниження в'язкості крові і перешкоджають тромбоутворенню. Великий вміст в амарантовому олії і фосфоліпідів (до 10%), переважаючим компонентом яких є фосфатидилхолін (лецитин). Біологічна роль лецитину загальновідома. Досить згадати про високий вміст лецитину в яйцеклітині, а також в мозку людини і тварин
Амарантова олія впливає на весь організм, відновлюючи його захисні сили і нормалізує обмін речовин, що призводить до довготривалих позитивних результатів.
Показання до застосування:
- профілактика тромбоутворення
- тромбофлебіт, варикозне розширення вен
- профілактика онкологічних захворювань – раку грудей, шкіри, кишечника,
- захист шкіряних покровів від УФ-опромінення
- відновлення і зміцнення імунної системи;
- для профілактики передчасного старіння
- серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба, порушення мозкового кровообігу, стенокардія, інсульт, інфаркт);
- анемія;
- алергічні захворювання;
- виведення радіонуклідів, солей важких металів;
- інфекційні, грибкові захворювання;
- вірус герпесу
- туберкульоз;
- дерматологічні захворювання (псоріаз, екзема, нейродерміт; атопічний дерматит)
- гінекологічні захворювання, в тому числі піхвові виділення і порушення менструального циклу;
- захворювання шлунково-кишкового тракту;
- захворювання печінки (цироз печінки, хронічний гепатит та ін);
- хвороби нирок;
- імпотенція
- цукровий діабет
- ожиріння
- захворювання очей (зниження зору, відшарування сітківки)
- м'язова дистрофія;
- ураження слизових;
- опіки; рани; пролежні; шрами; прищі;
- укуси комах;
Зовнішньо застосовується при:
– запальних захворюваннях шкіри та слизових оболонок;
– в косметології.
Способи застосування
Принимать по 2-3 недели, 2 раза в год (весной обязательно).
Внутрь принимают по 0,5-1 чайной ложке 1 - 2 раза в сутки за 15 - 30 минут до еды не запивая (2 дня приема, 1 день – перерыв), на курс 200 мл.
При заболеваниях применяют: 1 чайная ложка 2-3 раза в сутки за 15 - 30 минут до еды, на курс 200г. Курс проводить 1 раз в 2-3 месяца.
Дети: 1-5 лет - 1/3 часть взрослой дозы; 6-10 лет - 1/2 часть взрослой дозы; 11- 14 лет - 2/3 части взрослой дозы; с 15 лет - взрослая доза.
В цілях схуднення: рекомендована низькокалорійна щадна дієта з обмеженням споживання тваринних білків і виключенням жирів крім олії амаранту.
1 столова ложка 2-3 рази на добу за 2-2,5 год до їжі, протягом 2-3 тижнів.
Зовнішньо: М'яке втирання або нанесення тампоном мінімальної кількості амарантової олії на шкіру. Після всмоктування, через 15 — 20 хвилин видалити залишки бинтом чи тканиною. Можливе застосування у вигляді пов'язок.
Косметологія, масаж:
Амарантовое масло – высокоэффективное средство, применяемое в мировой практике при проведении физиотерапевтических и косметологических процедур, массажа, как в чистом виде, так и в качестве компонента при составлении смесей растительных масел, кремов, масок, лосьонов и т.п., а также является превосходным средством для защиты, детоксикации, увлажнения, смягчения, питания и предохранения кожи от воздействия солнечных лучей.
Запобіжні заходи: При початковому застосуванні можливе відчуття легкого запаморочення і нудоти, пов'язані з активним насиченням організму киснем, у зв'язку зі збільшенням інтенсивності шкірного дихання.
Зберігання: Слід пам'ятати, що при нагріванні і зберіганні у відкритій посудині активні властивості амарантової олії з часом втрачаються.
Основні | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Країна виробник | Україна |
Об`єм | 100 мл |
Тип | Нерафінована |
Тип олії | Амарантова |
Упаковка | Пластикова тара |
- Ціна: 600 ₴/л
- Мінімальне замовлення: 2 л
- Спосіб упаковки: 0,5-1-5-10-50-200л (евробочки)