Упаковка: 30 саше по 2,5 г
PROFLORA
Передова мікробіологічна технологія харчової добавки ПроФлора являє собою інноваційний і унікальне поєднання шести ексклюзивних штамів пробіотиків з фруктоолигосахаридами зі специфічною пребиотической активністю.
Унікальний симбіотичний склад з шести пробіотичних штамів.
Купуючи у нас продукцію компанії Guna ― Ви купуєте справжній товар від виробника, з Італії.
Пробіотики – це апатогенные для людини бактерії, які пригнічують життєдіяльність патогенних бактерій і відновлюють нормальну мікрофлору в кишечнику. Цікаво, що сам термін «пробіотик», з'явився тільки в 1950-х роках, дослівно означає – «за життя», в противагу терміну «антибіотик», що означає «проти життя». Ці мікроскопічні організми (мікрофлора) допомагають організму побудувати імунітет для запобігання захворювань, включаючи алергії, подразнення, віруси, бактеріальні інфекції і рак. Жодна вакцина або ліки у світі не можуть зрівнятися з їх користю і безпекою.
Ще на початку XIX століття вчені робили спроби впливу на здоров'я людини шляхом впливу на його травлення. Так І. в. Мечников заявляв, що з допомогою кисломолочних продуктів можна не тільки омолодити організм, але продовжити життя людини. У 1930-х роках почався масовий випуск пробіотиків – відомих лактобактерину і біфідумбактерину. Ці бактерії, які здоровий людський організм повинен мати спочатку. Нормальна мікрофлора представлена в наступному співвідношенні: на 100 клітин біфідобактерій в товстому кишечнику має бути 1 клітина лактобактерії, 1-10 клітин кишкової палички, 1 клітина другого мікроорганізмів. Однак, складності сучасного життя негативно позначаються на здоров'ї людини і впливають на кількість корисних бактерій, значно зменшуючи його.
Якщо людина здорова, правильно харчується і веде звичний спосіб життя, кишкова флора не дає про себе знати. Але варто тільки однієї з цих складових змінитися, як починаються зміни в негативну сторону. Чужорідні мікроорганізми — ентерококи, клостридії, стафілококи, дріжджоподібні гриби — можуть бути присутніми в здоровому організмі в невеликих кількостях, необхідних для нормального травлення. Їх активізації і перешкоджає розмноженню нормальна кишкова мікрофлора. Зниження її якості призводить до порушення мікробної рівноваги в кишечнику — дисбактеріозу. В результаті на-рушается правильне травлення, з'являються діарея, запори, болі в області живота, підвищене газоутворення.
Однією з основних причин розвитку дисбактеріозу є різко зросла останнім часом споживання антибіотиків, сульфаніламідів та інших лікарських препаратів. Інша причина — всілякі стреси, в тому числі екологічні. Групу ризику складають люди, що знаходяться в стані постійної напруги, а також жителі екологічно несприятливих регіонів. Ослаблення імунітету, запальні захворювання шлунково-кишкового тракту, алергія, застосування гормонів, неповноцінне і незбалансоване харчування — все це також призводить до розвитку дисбактеріозу.
Кожен з шести пробіотиків, який міститься в ПроФлора належить або до Bifidobacterium або Lactobacillus, забезпечує швидку колонізацію в різних сегментах кишечника на тривалий час через високої адгезії до слизової оболонки, тим самим відновлюючи нормальну мікрофлору кишечника.
Лактобактерії ― одна з груп корисних мікроорганізмів, без участі яких не можна уявити нормальну життєдіяльність організму. Наприклад, лактобацили (ацидофілус) і молочнокислі бактерії забезпечують своєчасне спорожнення кишечника, оберігають нас від алергічних реакцій і запорів.
Біфідо- і лактобактерії мають властивості посилювати всмоктування солей кальцію, вітаміну Д, тобто мають антирахітичним ефектом.
Біфідобактерії, поряд з іншими представниками нормальної кишкової мікрофлори, виконують або регулюють численні функції організму. У процесі життєдіяльності вони утворюють органічні кислоти, що призводить до встановлення нормального середовища для кишечника, перешкоджають розмноженню патогенної, гнильної і газоутворюючих мікрофлори кишечника.
Біфідобактерії володіють вираженим мікробним антагонізмом, регулюють певний кількісний і якісний склад нормальної кишкової флори, стримують ріст і розмноження патогенних і умовно-патогенних мікробів в кишечнику, що є важливим фактом захисту організму, особливо раннього віку, від розвитку кишкових інфекцій.
Нарівні з іншими представниками нормальної флори кишечника, біфідобактерії беруть активну участь у травленні й усмоктуванні. Вони сприяють процесам ферментативного перетравлення їжі, так як посилює гідроліз білків, зброджують вуглеводи, обмилюють жири і розчиняють клітковину, стимулюють перистальтику кишечника, сприяють нормальної евакуації кишкового вмісту.
Біфідобактерії несуть вітамінообразующая функцію. Вони беруть участь у синтезі і всмоктуванні вітамінів групи В, вітаміну К, фолієвої та нікотинової кислот, сприяють синтезу незамінних амінокислот, кращому засвоєнню солей кальцію, вітаміну D, мають антианемічні, антирахітичним і антиалергічну дію.
Важливою функцією біфідобактерій є їх участь у формуванні імунологічної реактивності організму (зміцнюють імунітет). Біфідобактерії стимулюють лімфоїдний апарат, синтез імуноглобулінів, підвищують активність лізоциму і сприяють зменшенню проникності судинних тканинних бар'єрів для токсичних продуктів патогенних і умовно-патогенних організмів.
Интересны последние исследования, связанные с язвой желудка и двенадцатиперстной кишки. Ученые доказали: один из главных факторов, провоцирующих эти заболевания, — хеликобактерии (Helicobacter pylori). Справиться с ними — значит улучшить самочувствие больного, качество его жизни, ускорить излечение заболевания. И снова проявляется положительное воздействие бифидо- и лактобактерий, которые задерживают размножение хеликобактерии.
Лактобактерии совместно с бифидобактериями оказывают усиленное подавляющее действие на ротавирусы и гемолитическую кишечную палочку.
Фруктоолигосахариды (ФОС), которые входят в состав ПроФлора относятся к группе пребиотиков. Понятие «пребиотики» используется для обозначения веществ или диетических добавок, в большинстве своем не адсорбируемых в кишечнике человека, но благотворно влияющих на организм хозяина путем селективной стимуляции роста и активации метаболизма полезных представителей его кишечной микрофлоры. При попадании в пищеварительный тракт ФОС проходит в неизменном виде желудок и тонкий кишечник, а в толстом кишечнике ферментируется при помощи микрофлоры.
Благодаря этому, регулярное употребление ФОС в пищу обеспечивает следующие оздоровительные эффекты на организм:
- снижение фекального рН
- модификация фекальной микрофлоры (бифидогенний эффект)
- изменение метаболизма желчных кислот
- снижение количества токсичных метаболитов
- устранение запоров
- повышение веса эпителия кишечника
- снижение количества холестерина и триглицеридов крови
- снижение количества печеночного холестерина и триглицеридов
- снижение количества липопротеинов низкой плотности (ЛНП), повышение соотношения ЛВП/ЛНП
- снижение кровяного давления у пожилых людей с гиперлипидемией
- нормализация количества глюкозы и липидов крови
- улучшение углеводного и липидного метаболизма у больных сахарным диабетом
- улучшение минеральной абсорбции (Са2+, Mg2+, Fe2+, PO43-, которые полезны для костей и для поддержания структуры слизистой оболочки кишечника)
Целью применения пребиотиков является поддержание популяции бифидобактерий толстого кишечника, которые в норме должны преобладать над другими видами бактерий. Бифидобактерии обладают способностью синтезировать фермент, позволяющий им утилизировать фруктоолигосахариды как метаболический субстрат.
Дослідження численних вчених показали, що щоденне вживання ФОС значно підвищує кількість біфідобактерій в кишечнику і знижує кількість патогенних бактерій, таких як Salmonella, Shigella, Listeria, Campilobacter, Bacteroides, Proteus, Staphylococci, Veillonellae, Enterococci, Streptococci spp. і ентеропатогенних E. coli, Clostridium perfringens та Vibrio cholerae.
Ідеальним варіантом є одночасний прийом пробіотиків і пребіотиків, що забезпечує застосування ПроФлора!
Основні | |
---|---|
Виробник | Guna |
Країна виробник | Італія |
Вага | 2.5 г |
Кількість в упаковці | 30 шт. |
Форма випуску | Порошок |
- Ціна: 1 980 ₴