Товар висилається по передоплаті безпосередньо з виробничого цеху. Найсвіжіший.
Мають найвищу концентрацію Ефективних Мікроорганізмів, так як при їх виготовленні мікроорганізми отримують їжу, засвоюється набагато легше в порівнянні з іншою органікою і розвиваються значно ефективніше.
ЕМОЧКИ-бокаші – Ефективні Мікроорганізми, культура яких вирощена в оптимальних умовах на пшеничних висівках.
Бокаші – є одним з найпопулярніших мікробіологічних добрив, службовців для відновлення біологічного родючості грунту.
Основні переваги бокаші в порівнянні з іншими ЕМ-препаратами
- Ефективні Мікроорганізми застосовуються в комплексі з поживним субстратом, а саме — пшеничними висівками. Це забезпечує мікроорганізмів хорошу виживання навіть в новому середовищі, часом ворожим. Знайти підходящу їжу в подібних умовах эмочкам важкувато, тому чудово на перший час мати «запас продовольства».
- застосовувати бокаші легко, приємно і просто!
Поради щодо застосування:
1. Добриво класичне:- весняна / осіння обробка грунту. Добриво витрачають в кол-ве 25-100 г (0,5 — 2 склянки) на 1 кв. м, виходячи зі стану землі, її засміченості хімікатами, виснаженості. У похмуру погоду або ввечері бокаші необхідно рівномірно розсипати, найкраще— змішавши з насінням сидератів, після цього злегка пропыхлить або замульчувати органікою. У весняний період проводити обробку треба не менш як за 3 тижні. до висадки розсади.
- посадка насіння. Бокаші посипають поруч (або змішавши) з насінням, цибулинами, бульбами,. Витрачають щіпку або жменю, виходячи з розміру рослин, їх вимогливості до родючості.
- висадка розсади, кущів, дерев. Покласти на дно ямки бокаші і присипати землею, висадивши рослина поверх. Це прекрасний спосіб поліпшити стан багаторічних культур на мікробіологічному рівні в прикореневій зоні. Такий прийом забезпечить рослинам здоров'я на багато років. Можна і розсипати бокаші навколо посадженого рослини на поверхні землі, потім накрити мульчею.
- підживлення рослин (коренева). Відступивши 10-50 см від рослини, потрібно посипати бокашиками землю, замульчувати і, якщо потрібно, полити. Частота підживлень вираховується в залежності від стану здоров'я землі і рослин. Витрачається 25-100 г на 1 кв. м. Підгодівлю коренів бокашиками добре чергувати з позакореневого обробкою засобом«Емочки» (рідким) або ЕМ-настоєм ферментації харчових відходів.
- для добрива кімнатних квітів. Присипати бокашиками і накрити земелькою / мульчею. Добриво це дуже сильне, тому не перестарайтеся! Дозу, частоту підгодівлі кожній рослині потрібно визначати окремо досвідченим шляхом.
- для підготовки ґрунту під розсаду. 25-50 г (0,5-1 склянки) бокаші йде на відро грунтової суміші вологістю приблизно 30 %. Все перемішати, суміш герметично упакувати в тару з пластику і помістити в тепле темне місце на 20-30 днів.
2. Приготування ЕМ-компосту / EM-настою, ферментація органічних відходів.
ЕМ-Бокаші відчутно прискорюють ферментацію або компостування багатьох органічних залишків – будь то бадилля, трава, харчові відходи, тирса, листя, гній, фекалії — вони перетворюються в поживне добриво рослин (ЕМ-компост) всього за 2-3 місяці. Результативність застосування бокаші способом приготування ЕМ-компосту — в рази вище в порівнянні з простим додаванням їх в грунт! Компостна купа ваша лабораторія для вирощування Ефективних Мікроорганізмів.
У приготуванні ЕМ-компосту з харчових відходів витрачається приблизно 5 склянок (250 г) бокаші на 20-ти літрове відро. Раз в день необхідно зливати ЕМ-настій який накопичується в нижній частині відра (теж є чудовим добривом). Зручно використовувати побутові ЕМ-компостери з краником.
При закладці листя, трави, іншої органіки в компостні купи можна додавати коло 100 г бокаші / 10 кг сировини. Все ж, чим більше бокаші додасте, тим насиченішим і швидше вийде ЕМ-компост. З метою успішного ферментації потрібно рівномірно розподілити препарат по всій масі органічних відходів. Для цього укладають органіку шарами, їх пересипають бокашиками. ЕМ-компостування проходить швидше і якісніше, якщо проходить поза зоною попадання прямих променів сонця, в умовах обмеженого доступу повітря і помірній вологості суміші. При наявності значної кількості трудноразлагаемой органіки (жири, целюлоза, олії та ін) серед компостируемого матеріалу краще застосовувати спеціальні «ЕМОЧКИ-Бокаші для компостування». Чудовий ЕМ-біогумус виходить при одночасному застосуванні «ЕМОЧКИ-бокши» і вермікультур (черв'яки «Старателі», каліфорнійські черв'яки,).
В течении лета стоит подкармливать травяным ЕМ-настоем растения. Приготовить его самостоятельно — легко. Для этого берется подходящая ёмкость (лучше всего – пластиковую) и на ¾ наполняется измельчёнными травами (в особенности хорошо подходят пырей, крапива, лебеда и клевер). Потом добавляется, расчитывая на 15 л воды – 1 стакан варенья (сладкого сиропа) и 2-3 стакана бокаши. Настой герметично закрывается и выдерживается 3-5 дней в температуре 25-35°С, изредка перемешивается, после чего процеживаются и используется для подкормок, разбавленный водой 1:10.
Прекрасне добриво отримують компостируя фекалії з зовнішніх і біо-туалетів за допомогою Бокашиков. Для цього додають бокаші протягом наповнення туалетних резервуарів: приблизно 250 г на 20 л фекалій (у вигрібних ямах слід досипати жменю землі). Зазначимо, що повна ферментація триває близько року, тому бажано використовувати дві вигрібні ями поперемінно. Крім того, додавши бокаші в туалети, їх поступово можна позбавити від неприємних запахів.
3. Підгодівля тварин
Бокашики можна запропонувати і вашим домашнім улюбленцям! Додавши бокаші до корму тварин, Ви зміцнюєте їм здоров'я, оздоравливаете травлення, піднімаєте тваринам настрій. Поліпшується стан шерсті у собак і кішок, краще кури несуть яйця, збільшуються надої, а молоко стає смачніше у корів (фермери в Німеччині дають коровам у день 100 г бокаші).
Основні | |
---|---|
Препаративна форма | Мікрокапсули |
Концентрована форма добрива | Так |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 1 131 ₴