Лікувально-профілактичний медовий комплекс
Іммунний мед
Склад: масло чистотілу, масло кореня лопуха, концентрат олії амаранту, квітковий пилок, прополіс, мед
Рекомендації:
· Зниження імунітету
· Часті простудні захворювання
· Онкологічні захворювання
· Часті пневмонії і бронхіти
· Хронічний тонзиліт
· Гайморит, затяжний риніт
· Стан після затяжної хвороби
· Грибкові захворювання
· Дисбактеріоз
· Кандидоз
· Папіломавірус
· Поллипоз
· Анемія
· Гастрит, гастродуоденіт
· Гепатит А, В, С
· Холецистит
· Цукровий діабет
· Ожиріння
· Порушення менструального циклу
Властивості
Властивості лікувально-профілактичного медового комплексу обумовлені інгредієнтами, що входять до його складу. Численними дослідженнями встановлено, що продукти бджільництва володіють цілим рядом цінних властивостей (біостимулюючого, протимікробну, протизапальну, анестезуючу, радіопротекторну та ін.). Саме наявністю властивостей визначається високий терапевтичний ефект цих продуктів в лікуванні нервово-психічних, серцево-судинних, шлунково-кишкових захворювань, хвороб печінки, нирок, легень та ін Важливо відзначити, що при цьому не завдається будь-яких шкідливих наслідків для організму людини. Продукти бджільництва і комплекс фітокомпоненти, що входять до складу бальзаму, здатні нормалізувати обмін речовин, поліпшити кровотворення, підвищити захисні функції організму, прискорити фізичний і розумовий розвиток дітей.
Основою комплексу є мед. Мед корисний сам по собі. На сьогоднішній день різними методами досліджень у ньому визначено понад 300 речовин, які активно впливають на обмінні процеси в організмі. Серед них мікроелементи (залізо, йод, кобальт, марганець, мідь, фтор, цинк та ін), вітаміни (В 1, В2, ВЗ, В5, В6, К, С, Е, РР, провітамін А та ін)., Антибактеріальні, протигрибкові, гормональні, ароматичні та інші речовини. Мед благотворно впливає на серцевий м'яз, нормалізує підвищену кислотність шлункового соку, сприяє регенерації слизової оболонки травного тракту, підвищує рівень гемоглобіну в крові, глікогену в печінці, підвищує стійкість організму до токсинів. Його можна застосовувати для підвищення фізичної і розумової працездатності. Він допомагає пристосовуватися до несприятливих екологічних умов, сприяє нормальному росту кісткової тканини. Це чудовий консервант. З медом добре поєднуються і зберігають в ньому свої властивості усі складові лікувального медового комплексу.
Масло чистотілу: чистотіл надає болезаспокійливу, місцевоанестезуючу, бактериостатистическое, протигрибкову, онкостатичну, протизапальну, протиалергічну, протимікробну, протисвербіжну, противірусну, противотрихомонадное, репаративну, десенсибілізуючу, діуретичну, жовчогінну, проносну протисудомний, гіпотензивний та антигістамінну дію. Пригнічує грамположительную флору, дріжджоподібні гриби, трихомонади.
Показання до застосування: онкопатологія; -захворювання печінки (гепатит А,В,С, холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів); кандидоз, паразитарні захворювання, папіломавірус, герпес; -гінекологія (фіброми, ендометріоз, міоми, кроуроз) -поліпоз товстої і прямої кишки, геморой; -грибкові захворювання; хвороби шкіри
Масло кореня лопуха: Застосовується при порушенні обміну речовин. Коріння лопуха — це потужний антиоксидант. Зміцнює імунітет, має послаблюючу дію на кишечник. Знімає біль, володіє протизапальним ефектом. Виводить залишки солі з організму. Відновлює ліпідний, вуглеводний обмін. Попереджає утворенням злоякісних пухлин, знижує цукор у крові (інулін 45%) збільшує вміст глікогену в печінці, покращує Обмін речовин. Застосовується при новоутвореннях, у тому числі при кістозних захворюваннях нирок (полікістоз, множинні кісти).
Концентрат лопуха (коріння) містить біологічно активні речовини:
Вітамін А, С, В1, В2, В3, В5, В6, фолієва кислота, вітамін Е, вітамін К; макро - і мікроелементи — натрій, хром, залізо, кобальт, кремній, селен, цинк, марганець, фосфор, мідь, калій, сірка та ін, ефірні олії; насичені жирні кислоти — стеаринова і пальмітинова; дубильні речовини; сигмастерин і ситостерин; протеїни; таніни; органічні кислоти — лимонна, оцтова, яблучна.
Інулін до 45% (за рахунок високого вмісту інуліну сприяє збільшенню рівня глікогену в печінці, покращує инсулинообразующую функцію підшлункової залози. Інулін є природним аналогом інсуліну. Він уповільнює всмоктування цукру в кишечнику і знижує рівень вмісту глюкози в крові, активізує обмін речовин і жиросжигающие процеси, пов'язані з засвоєнням глюкози)
Показання до застосування:— захворювання шлунково-кишкового тракту: гастрит, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, коліт, запори; -захворювання печінки і жовчного міхура; -атеросклероз;-захворювання, які спричиненні порушенням обміну речовин (остеохондроз, артрит, подагра, суглобовий ревматизм) -ожиріння (Надаємо м'який проносний ефект; активує процеси обміну речовин виводити рідину) -цукровий діабет (за рахунок високого вмісту інуліну сприяє збільшенню рівня глікогену в печінці, покращує вироблення інсуліну підшлунковою залозою. Інулін — це природний аналог інсуліну. Він уповільнює всмоктування цукру в кишечнику і знижує рівень вмісту глюкози в крові, активізує обмін речовин і жиросжигающие процеси, пов'язані з засвоєнням глюкози)— нирково-кам'яна хвороба (оксалати; фосфати, урати)-полікістоз, множинні кісти (Коріння лопуха містять велику кількість фітостерини, цей Алкалоїду, уповильнуе процеси розподілу атипових клітин, що сприяє зменшенню кістозних утворень)-захворювання, в тому числі мастопатія;
Олія амаранту: Фітотерапевтичні властивості і дії: загальнозміцнюючий, антиоксидантну, адаптогенну, противірусну, протисклеротичну, десенсибілізуючу, гепатопротекторну, антикоагулянтну, антимікробну, фунгіцидну, мембранопротекторну, гіпотензивну та протизапальну дію.
Регулює вуглеводний і ліпідний обмін, менструальний цикл, покращує периферичний кровообіг, стимулює функцію кори надниркових залоз і покращує властивості пам'яті, нормалізує клітинну проліферацію, посилює гостроту зору.
Показання до застосування:-захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертонія, атеросклероз (нормалізація рівня холестерину в крові); -тромбофлебіт, флебіти, анемія; -для профілактики онкологічних захворювань; у комплексному лікуванні онкологічних захворювань; -цукровий діабет, діабетичний ангіопатія, захворювання очей; -вірусні захворювання: ГРЗ, грип, віруси герпесу; захворювання печінки; порушення менструального циклу (ПМС), передклімактеричний і клімактеричний період; профілактика передчасного старіння організму;
Прополіс являє собою природний комплекс біологічно активних сполук рослинного і тваринного походження. Він містить смоли і бальзами, ефірні олії, віск та інші речовини. Це натуральний антибіотик. Чинить протимікробну дію до більш 100 видів бактерій, грибів і вірусів. Спектр цілющого впливу прополісу дуже широкий. Він дає добрий терапевтичний ефект при лікуванні лор захворювань порожнини рота, слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, захворювань шкіри, систем дихання і травлення, при лікуванні опіків і ран, які важко загоюються. Він успішно застосовується для лікування хронічних захворювань передміхурової залози, ерозії шийки матки, геморою. Прополіс добре поєднується з хіміотерапевтичними препаратами, антибіотиками, посилюючи їх лікувальний ефект і одночасно знижуючи ризик їх побічної дії.
Квітковий пилок (обніжжя бджолине) являє собою сукупність поживних і біологічно активних компонентів рослинного і тваринного (бджолиного) походження. До складу пилку входять азотисті речовини, вуглеводи, вітаміни (групи В, Е, Д, аскорбінова кислота, значна кількість рутину; особливо багатий пилок провітаміном А, якого в ньому міститься в 20 разів більше, ніж у свіжої моркви і т. д.), мінеральні речовини (калій, кальцій, фосфор, кремній, залізо, сірка, марганець), ферменти, гормони та гормоноподібні речовини.
Встановлено, що квітковий пилок має регулюючий вплив на шлунково-кишковий тракт при хронічних запорах і діареї, покращує стан хворих при ентеритах, ентероколітах, не виліковуються загальнодоступними хіміотерапевтичними методами. В суміші з медом застосовується в офтальмології, пульмонології, кардіології, гематології, при лікуванні патологій жовчних шляхів і жовчного міхура, статевих розладів, урологічних і гінекологічних захворювань. При вживанні квіткового пилку зміцнюються стінки капілярів, відновлюється трофіка шкіри, зменшується її набряк.
Застосування: по 0,5 чайної ложки 2 рази в день, у першій половині дня.
Протипоказання: алергія на продукти бджільництва.
Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі 6-15 С.
Термін придатності 24 місяці від дати виготовлення.
ДСТУ 4497:2005
ТМ «Жива Аптека»
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Країна виробник | Україна |
Основні | |
Медовий лікувально-профілактичний комплекс | Продукти копіткості |
- Ціна: 180 ₴