Корзина
760 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Срок выполнения заказа - от 2 минут до 5 дней.     
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
Интернет-магазин Жива-Аптека
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38(044)331-18-82
+38(098)592-35-80
+38(068)416-67-22
УкраинаКиев
Карта

Здравствуйте. Убедительная просьба оформлять заказы на сайте компании. Заказы отрабатываются каждый день. Отправка посылок каждый день Новой Почтой! Суббота, воскресенье- выходной. Внимание! Покупатели, которые не забрали посылку наложенным платежом в другом магазине или имеют негативные отзывы от других интернет-магазинов, обслуживаются только на условиях полной предоплаты за товар.

Мыло ручной работы

Зварене гарячим способом з натуральних рослинних жирних та ефірних олій. Не містить тваринних жирів (крім молока в шоколадному та молочному милі), нафтохімії (парафін, вазелін, мінеральні масла), фосфатів, спиртів, консервантів, барвників, синтетичних ароматів та підсилювачів аромату.
Ми використовуємо тільки гарячий спосіб приготування, оскільки він дозволяє нам
чітко визначати олію, яка стане “пережиром”, не буде вступати в реакцію з NaOH і буде пом’якшувати наше мило. При холодному способі приготування пережир додається в мило на етапі змішування, тому передбачити яка олія стане сіллю жирної кислоти (милом), а яка залишиться олією не можливо. Що стосується “вітамінів, які зберігаються і живлять шкіру” при холодному способі — це не більше, ніж просто маркетинг, оскільки вітаміни, які є кислотами, в ході реакції омилення будуть нейтралізованими і не збережуться ні при холодному, ні при гарячому способі миловаріння.
У зв’язку з тим, що ми не використовуємо синтетичних ароматизаторів і підсилювачів аромату, інтенсивність аромату під кінець терміну придатності зменшується, а окремі нотки ароматів змінюються з часом. Також мило може змінювати колір та структуру. Це стається через те, що протягом всього «життя» в милі відбуваються процеси омилення Після закінчення терміну придатності на шматку мила можуть утворюватися краплі олії і запах старого прогірклого масла. Таке мило можна безпечно продовжувати використовувати.
Оскільки, відповідно до стандарту, РН мила 8,2-9,5, воно ніколи не може зволожувати шкіру. Для того, щоб мило не пересушувало шкіру, до складу вводять мед, віск, молоко, відвар вівсянки. Тому для жирної та нормальної шкіри підходять всі сорти мила, а для сухої краще брати “Вівсяне”, “Медове з воском”, “Дитяче”, “Молочне”, “Кавовое” "Для чоловіків".

Виготовлено у відповідності з ДСТУ 4537:2006 РЦ 20.4-2982614754-001-2015,
Санітарно-гігієнічний висновок 05.03.02-04/19904

facebook twitter
в виде галереив виде списка